Hakkımızda

ANADOLU DEĞİRMENİ Organik Market

  Genetiği korunmuş ve biyogenetik müdahaleye maruz kalmamış gıdaları yaygınlaştırmak, bu gıdaların üretimlerinin devamlılığını sağlamak, nesilden nesil e aktarılmaları sürdürebilir çerçevede modern yöntemlerle ve geleneksel üretim metotlarını harmanlayarak siz müşterilerimize sunmak hedefimizdir.

Biz Kimiz ?

Anadoludegirmeni.com, Türkiye’de organik gıda sektörüne yeni bir derinlik kazandırıyor. 2021 yılında yayına giren anadoludegirmeni.com, satıcı ve alıcıyı aynı platformda buluşturarak Türkiye’nin birçok yöresel zenginliğini evlerinize ve işyerlerinize taşıyor. Yerel ve organik gıdalara kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için hazırlanan bu platform aynı zamanda yerel ve organik ürünler üreten girişimler için de avantajlı bir satış olanağı sağlıyor. Tüm bu hizmetler müşteriler ve satıcılar için şeffaf ve güvenli bir online alışveriş ortamı hayal edilerek tasarlandı. Anadoludegirmeni.com Türkiye’nin onlarca farklı yöresini tüm zenginlikleri, tatlarıyla bir araya getiriyor. Türkiye’de bir benzerine az rastlanabilecek bu girişim özlemini hissettiğiniz tatları sofralarınıza sunarken sizleri sağlıklı ve doğal gıda kullanmaya teşvik ediyor. Anadoludegirmeni.com ile organik gıdalarınızı paylaşın ya da doğal, sağlıklı gıdalar sipariş etmenin deneyimine varın!

Vizyonumuz

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda , müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmayı başaran, dinamik ve kendini yenileyebilen, yeni ve istikrarlı bir pazar yapısı oluşturan, bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştıran, bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörüne yön veren, yaptığı teknolojik ve büyük yatırımlar ile bulunduğu bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunarak istihdam yaratan, genetiği korunmuş ve biyogenetik müdahaleye maruz kalmamış gıdaları yaygınlaştıran, tarım alanında yaptığı çalışmalar ile atıl durumda bulunan arazileri değerlendirerek tarımsal üretime  katkı sağlayan , insan sağlığının gelecek nesillerin gelişiminde çok önemli olduğu bilinci ile organik tarım alanlarını artıran , yenilikçi ürünler ile sektöründe Türkiye lideri, dünyanın bilinen ve tercih edilen firması olmaktır.

Misyonumuz

‘’ Doğal  ye Doğal yaşa “idealini temel alarak , bilimsel verileri göz önünde tutarak insanların yaşam kalitesini artırmak , ürünlerin değerinden ödün vermeden insan ve çevre sağlığını koruyarak modern yöntemler ile geleneksel metotları harmanlayarak üretim yapmak, üretim yapmak, organik gıda pazarında güvenilir firma olarak genetiği korunmuş ve biyogenetik müdahaleye maruz kalmamış  gıdaları yaygınlaştırarak  gönül rahatlığı ile tüketilebilecek ürünleri yurtiçi ve yurtdışına dağıtmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmayı başararak  bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırmak, insan sağlığının gelecek nesillerin gelişiminde çok önemli olduğu bilinci ile organik tarım alanlarını artırarak topraklarımıza bereket katmaktır.